Detail info
Close

26. ŽALMANŮV FOLKOVÝ KYJOV 2024

KYJOVSKÁ VSTUPENKA
26. ŽALMANŮV FOLKOVÝ KYJOV 2024

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zveme Vás na již 26. ročník festivalu Žalmanův folkový Kyjov.

Pokračujeme v dlouholeté tradici tohoto proslulého festivalu plného skvělé muziky, kouzelné přátelské atmosféry a velkých legend folku. Letošní ročník bude hostit takové folkové hvězdy jako je PAVEL ŽALMAN LOHONKA, TRAPEŘI S ROBERTEM KŘESŤANEM, JINDRA KEJAK, KOLIBŘÍKŮV ÚLET, trio starého dobrého NEREZU. Přímo město Kyjov bude reprezentovat skvělá kapela ROMERO BAND.

Program letošního ročníku:
17:00 ROMERO BAND  - folková kapela z Kyjova

18:00TRAPEŘI S ROBERTEM KŘESŤANEM - legendární brněnská skupina ze sedmdesátých let minulého století - první kapela Roberta Křesťana, který v roce 2021 obdržel Cenu Anděl za celoživotní přínos a byl uveden do Síně slávy APH!
Trapeři oprášili staré písničky a na scéně se v novém obsazení znovu objevili v roce 2008.

19:20 ŽALMAN & SPOL - česká folková legenda Pavel Žalman Lohonka, který těší svým hlasem i texty publikum už přes půl století, patron festivalu Žalmanův Kyjov.

20:30 JINDRA KEJAK - český písničkář Jindra Kejak se na folkových scénách pohybuje od roku 1996. Větší „boom“ ale zaznamenal v roce 1999, kdy zvítězil na Plzeňské portě a zahájil spolupráci se Zdeňkem Vřešťálem a Víťou Sázavským z kapely Nerez.

21:30 KOLIBŘÍKŮV ÚLET - kapela Kolibříkův úlet hraje směsici žánrů a stylů, zároveň je ovšem pionýrem v žánru, který nazývá TraumaFolk. O sobě říkají „Naše muzika je plná emocí, vášně, lásky, ale také srandy a humoru."

22:40 NEREZ TRIO - skupina Nerez trio je volným pokračováním legendárních Nerez se Zuzanou Navarovou. V programu uslyšíte klasické hity Nerez Do posledního dechu, Javor, Černá voda nebo Já s tebou žít nebudu.

Slevněné vstupné v předprodeji do 7. 7. 2024 za 350 Kč, od 8. 7. 2024 za 380 Kč


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top